В Ужгороді відкрили оновлений фехтувальний зал

15.09.2016

Цього літа силами батьківського комітету ОК ДЮСШ "Динамо"за допомоги небайдужих людей не просто оновили тренувальну базу своїх дітей, а змінили її майже до невпізнаваності.

Цього літа силами батьківського комітету за допомоги небайдужих людей не просто оновили тренувальну базу своїх дітей, а змінили її майже до невпізнаваності.

Михайло Пантьо, голова Федерації фехтування Закарпаття

Сама будова тут існує із 40-х років, ремонтів внутрішніх тут і не робилося. Міняли покрівлю, а внутрішні ремонти не проводилися, у зв’язку із відсутністю окремих коштів. Сам по собі сам він 135 квадратів. Ми вирішили розширити зал на 30 квадратів. Ремонтні роботи ідуть завдячуючи батьківського комітету, є у нас Інга Єгорова – голова батьківського комітету. А ми, як-то кажуть, з боку «Динамо» не мішаємо цим ремонтним роботам.

Ініціатором ремонтних робіт та головним мотором реставрації фехтувального залу є голова батьківського комітету Інга Єгорова. Вона протягом усього літа разом з тренерами та спортсменами працювала над покращенням тренувальних умов для своїх дітей.

Інга Єгорова, голова батьківського комітету Федерації фехтування Закарпаття

Це була ідея батьків, ми вирішили разом, що зал знаходиться не в такому стані, як ми би хотіли, ми згрупувалися, у нас була крута команда. В першу чергу хотілося би подякувати батькам, голові Федерації фехтування України Валу Гайдаю, Сергію Сергійовичу Горецькому, Роману Богуславському, Федору Шандору. Валентині Артюхіній – художниці, яка подарувала нам гарний малюнок, а також всім діткам, котрі на канікулах приходили і тут допомагали, власними силами на канікулах приходили.

Одним із найактивніших учасників ремонту у «Динамо» є батько фехтувальниці Олександри Лазаренко – пан Костянтин. Каже: колись він сам займався у цьому залі, а зараз разом із батьками інших фехтувальників готовий робити усе, аби у їх дітей були кращі умови для виховання.

Костянтин Лазаренко, батько фехтувальниці

Надо благодарить Горецкого Сергея Сергеевича, только благодаря его настойчивости, что он заставлял меня приходить после работы, — мы тут и до восьми-девяти вечера были, по субботам работали. Зал полностью изменился, он стал полностью светлым, визуально большим, гораздо более удобным для детей. Появились мишени, хотя они и старые, но они давно не использовались, новые окна, сетки, новые светильники, полностью новое освещение. Две новые подсобки для детишек: одна оружейная, одна гардеробная. Стало удобно, осталось вентиляцию сделать нормальную – будет вообще удивительный зал. По сравнению с тем, что было, вообще небо и земля.

Уже з початку навчального року в оновленому залі відбуваються тренування, а зараз його і урочисто відкрили. Охочих стати у лави фехтувальників Закарпаття запрошують із 6-річного віку. А приклад згуртованості батьків, спортсменів та тренерів може стати зразком, як має працювати громадянське суспільство.